جلسه تودیع و معارفه مدیر دادرسی مرکز تهران برگزار شد
وبینار «تخصصی آموزشی تخصیص گروهی» با حضور تیم سامانه مرکز دادرسی مالیاتی امروز برگزار شد
نمایش همه
رونمایی از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی با هدف تسهیل دراتصال به سامانه مودیان

رونمایی از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی با هدف تسهیل دراتصال به سامانه مودیان

در اتحادیه طلاوجواهر تهران صورت گرفت؛

رونمایی از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی با هدف تسهیل دراتصال به سامانه مودیان

با حضور جمعی از مسئولان سازمان امور مالیاتی کشور و اعضای هیات مدیره اتحادیه طلاوجواهر تهران از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی با قابلیت اتصال آسان و رایگان به سامانه مودیان رونمایی شد.

دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ | Article Rating

http://www.intamedia.ir/news/ID/28586

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مهدی موحدی بکنظر رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی کشور در نشست هم اندیشی با اعضای اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، نقره و جواهر و سکه تهران پیرامون فرایندهای اجرایی قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان، گفت: در راستای تسهیل فعالان صنف طلا و جواهر جهت پیوستن به سامانه مودیان جهت ارایه صورت‏حساب‏های الکترونیکی نوع یک و نوع دو سعی کرده ایم از طریق دستگاه‏های کارتخوان اندرویدی اطلاعات خریدهای نوع یک و دو را به ساده ترین شکل ممکن وارد سامانه کنیم.
وی بابیان اینکه شرکت‏های معتمد ارایه کننده خدمات مالیاتی در ارایه صورتحساب های الکترونیک به مودیان راهنمایی و کمک می کنند، افزود: این دستگاه‏های اندرویدی و اپلیکیشن مربوطه بر روی تلفن همراه اندرویدی، نه تنها برای طلافروشان بلکه سایر اصناف هم که موظف به انجام تکالیف قانونی خود برای وارد کردن اطلاعات به سامانه مودیان مالیاتی هستند، اتصال به سامانه مودیان و ارایه صورتحساب الکترونیکی تسهیل شده و در مدت زمان کمتر از یک دقیقه قابل انجام است. 
موحدی بکنظر با بیان اینکه تمامی دستگاه‏های کارتخوان قابلیت آن را دارند که به روزرسانی شوند و سازمان امور مالیاتی هم تمهیدات خوبی برای این دستگاه‏ها درنظر گرفته است، خاطرنشان کرد: مودیان می توانند با مراجعه به سازمان امور مالیاتی و یا از طریق سامانه مودیان، این دستگاه‏ها را دریافت و انواع پشتیبانی ها در این زمینه را دریافت کنند.
نادر بذرافشان رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، نقره و جواهر و سکه تهران نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تعامل و همکاری موثر سازمان امور مالیاتی در حل مسایل مشترک با اشاره به برخی دغدغه ها و نگرانی موجود در بین برخی صنوف از قبیل عدم تحمیل هزینه های جانبی، حفظ محرمانگی اطلاعات، تعدیل ضرایب، بر ضرورت آموزش و آگاه سازی صنوف با تعامل و همکاری اتحادیه و سازمان امور مالیاتی تاکید و اعلام کرد این اتحادیه در راستای پیشبرد و تسهیل اجرای صحیح قانون سامانه مودیان آمادگی دارد.
وی با بیان اینکه به هر میزان که شفافیت بیشتر و مالیات ستانی عادلانه تر شود، افراد از قوانین تبعیت بیشتری خواهند داشت، از فعالان صنف طلا و جواهر خواست به سامانه مودیان بپیوندند تا ضمن انجام تکالیف قانونی خود، مشمول جرایم مالیاتی هم نشوند.
شایان ذکر است در این نشست نمایندگان دو شرکت معتمد ارایه کننده خدمات مالیاتی نیز ضمن معرفی شرکت‏های متبوع، بصورت عینی چند نمونه صورتحساب های الکترونیکی با تشریح جزئیات از طریق دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی و اپلیکیشن همراه  صادر کردند.

تصاویر

  • رونمایی از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی با هدف تسهیل دراتصال به سامانه مودیان

Demo Description


توضیحات

This will close in 20 seconds