جلسه آموزش کار با سامانه دادرسی برگزار شد
نشست رسیدگی به چالش‌های ویژه پرونده‌های مربوط به بانک‌ها و موسسات اعتباری برگزار شد
نمایش همه
جلسه سراسری رئیس مرکز دادرسی با مدیران و اعضای هیئت‌های دادرسی

جلسه سراسری رئیس مرکز دادرسی با مدیران و اعضای هیئت‌های دادرسی

جلسه سراسری رئیس مرکز دادرسی با مدیران و اعضای هیئت‌های دادرسی

به گزارش روابط عمومی مرکز دادرسی مالیاتی کشور؛ به منظور بررسی مسائل و مشکلات موجود و هماهنگی‌های هرچه بیشتر بین مدیریت‌های دادرسی سراسر کشور، جلسه وبیناری با حضور مدیران این ادارات و با هماهنگی سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد.

چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۴۰۲ | Article Rating

http://www.intamedia.ir/news/ID/26874

ضمن بررسی روند پیشرفت مدیریت‌های دادرسی، موانع و مشکلات آن‌ها مورد بحث قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

منتخبی از همکاران در سراسر کشور، سؤالات و نکات خودشان را مطرح کردند و به یک جمع‌بندی مطلوب که راجع به مسیری که مرکز دادرسی در دوره‌ی جدید شروع شده، رسیدند.

در این نشست که با حضور دکتر طاهری‌نژاد رئیس مرکز دادرسی مالیاتی، معاونین، مدیران دادرسی ادارت کل امور مالیاتی کشور به صورت وبیناری در ستاد مرکز سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد؛ پس از ارائه گزارشی از برنامه ها و تصمیمات هر کدام از معاونت های مرکز دادرسی، روند وضعیت هر یک مدیریت‌های دادرسی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر طاهری‌نژاد بیان داشتند: هدف کلی ما از این جلسه تعریف مسیرهای مختلفی که برای مدیریت‌های دادرسی است تا بتوانیم نظرات و نکات تک‌تک همکارانمان را در مدیریت‌های دادرسی به‌خصوص نمایندگان محترم هیئت‌ها بشنویم.

ایشان افزودند: رویکرد مرکز دادرسی این است که بتوانیم این فاصله و واسطه‌هایی از جنس ابزار و مکتوبات را حذف کنیم و بتوانیم رودررو با همکاران عزیز گفتگو داشته باشیم.

رئیس مرکز دادرسی از وعده جدید خود خبر داده و گفت: در ارتباط با پاداش موردی پنج درصد لیستی تهیه و صف‌بندی انجام شده که برای مدیران ارسال گردیده و ضمن آن پراخت‌ها ظرف چند روز آینده انجام خواهد شد.

همچنین اظهار داشتند: طی گفتگوی انجام شده با هیئت رئیسه سازمان، قرار بر برگزاری همایشی با حضور ریاست محترم سازمان امور مالیاتی کشور و معاونین سازمان ناظر به مسائل دادرسی و حوزه حل اختلاف و مدیران محترم دادرسی سراسر کشور در شهر تهران شده است تا در این مراسم از مدیریت‌های دادرسی که به نوعی تلاش کردند و در رسیدن به شاخص عملکردی کلیدی در نقطه مطلوب‌تری قرار دارند تقدیر به عمل بیاید.

هر یک از معاونین مرکز دادرسی به بیان موضوعات و تصمیمیات گرفته شده اعم از تعریف شاخص‌های کلیدی عملکردی،توسعه چارت دادرسی،تدوین دستورالعمل دادرسی، اصلاح دستورالعمل حق‌الزحمه نمایندگان محترم بند دو و سه، نتایج آماری مقایسه‌ای حاصل شده در چند ماه اخیر و … پرداختند.

Demo Description


توضیحات

This will close in 20 seconds