پنل‌های تخصصی آموزشی مرکز دادرسی مالیاتی برگزار شدند
تعریف شاخص‌های کلیدی عملکردی توسط مرکز دادرسی مالیاتی یک روش ابداعی و نوآورانه بود
نمایش همه
تقدیر از مدیران دادرسی مالیاتی برتر توسط رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

تقدیر از مدیران دادرسی مالیاتی برتر توسط رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

در آخرین بخش از نخستین اجلاس سراسری مدیران دادرسی مالیاتی؛

تقدیر از مدیران دادرسی مالیاتی برتر توسط رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

مراسم تقدیر از مدیران دادرسی مالیاتی برتر مرکز دادرسی در سال ۱۴۰۲ با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و رئیس مرکز دادرسی مالیاتی برگزار شد.

جمعه، ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ | Article Rating

http://www.intamedia.ir/news/ID/28729

به گزارش روابط عمومی مرکز دادرسی مالیاتی، دکتر سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در آخرین بخش از نخستین اجلاس سراسری مدیران دادرسی از ۸ مدیر دادرسی مالیاتی برتر در سال ۱۴۰۲ تقدیر کردند.

رئیس سازمان امور مالیاتی بیان داشت: از آنجایی که دادرسی مرجع تظلم خواهی مودیان است قطعا باید افراد با کیفیت در این مجموعه فعالیت کنند و شاخص‌های کلیدی عملکردی در انتخاب و شناسائی این افراد بسیار موثر است.

در این جلسه از آقایان کرماجانی مدیر دادرسی استان لرستان، قاسمی مدیر دادرسی استان قم، آرانیان مدیر دادرسی خراسان رضوی، رحیم چور مدیر دادرسی استان یزد، موسوی مدیر دادرسی ایلام، فروزش مدیر دادرسی کردستان، احمدی مدیر دادرسی غرب استان تهران و طهماسبی مدیر دادرسی استان چهارمحال بختیاری با اهدای یادبودی از طرف رییس سازمان امور مالیاتی کشور، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است که استان‌های لرستان، قم، خراسان رضوی، یزد، ایلام، کردستان و غرب استان به ترتیب مدیریت‌های دادرسی بودند که موفق شدند به اهداف و شاخص‌های کلیدی عملکردی مدنظر و مطلوب مرکز دادرسی دست یافته و در این رده بندی رتبه برتر را به خود اختصاص دهند.

همچنین مدیریت دادرسی استان چهارمحال بختیاری تنها استانی بود که توانسته بود نوبت‌دهی پرونده‌های ورودی را به روز کرده و انباشت پرونده را در این مدیریت دادرسی به صفر برساند.

Demo Description


توضیحات

This will close in 20 seconds