تهیه اظهارنامه پیش فرض، گامی مهم در جهت هوشمندسازی نظام مالیاتی
محکومیت مؤدی متهم به جعل اسناد مالیاتی در همدان
نمایش همه
انتصاب 4 مدیرکل جدید در سازمان امور مالیاتی کشور

انتصاب 4 مدیرکل جدید در سازمان امور مالیاتی کشور

از سوی دکتر سبحانیان صورت گرفت؛

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مدیران مالیاتی «اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه»، «اداره کل امور مالیاتی شمال تهران» و همچنین استان‏های «البرز» و «گیلان» را منصوب کرد.

ﺳﻪشنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Article Rating

http://www.intamedia.ir/news/ID/29747

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، با صدور احکام جداگانه ای از سوی دکتر سید محمد هادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، مرتضی پهلوان «سرپرست اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه»، محمدرضا محمدی «سرپرست اداره کل امور مالیاتی شمال تهران»، رضا برهانی نیا «سرپرست امور مالیاتی استان البرز» و حسن صیاد «سرپرست امور مالیاتی استان گیلان» شدند.

در  بخشی از احکام انتصاب مدیران جدید مالیاتی آمده است:

نظر به تخصص، تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست …» منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با سیاست‏های اقتصاد مقاومتی و اهداف ریاست محترم جمهور در راستای «عدالت محوری»، «انقلابی گری»، «مردم داری»، «پاک‏دستی و فسادستیزی»، «قانون مداری» و «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور با همکاری، همدلی و همراهی کارکنان توانمند و دلسوز آن اداره کل در انجام این ماموریت و سایر وظایف محوله مجدانه بکوشید.

توفیق و سربلندی جنابعالی را در مسیر خدمت به مردم شریف میهن و تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال خواستارم.

تصاویر

  • انتصاب 4 مدیرکل جدید در سازمان امور مالیاتی کشور

Demo Description


توضیحات

This will close in 20 seconds